Kick-off times are converted to your local PC time.
Speaker
  • 12:38 Goal for Zenit Petersburg 2.The score between Tyumen and Zenit Petersburg 2 is 2-2
  • 12:35 Goal for Zehlendorf.The score between BFC Dynamo and Zehlendorf is 2-0
  • 12:35 Goal for Goztepe.The score between Jablonec and Goztepe is 1-1
  • 12:34 Goal for Goztepe.The score between Jablonec and Goztepe is 0-1
  • 12:34 Goal for Zehlendorf.The score between BFC Dynamo and Zehlendorf is 1-0
  • 12:33 Starts Den haag - De graafschap
  • 12:32 Starts Leicester city - Liverpool fc
  • 12:31 Goal for Wurzburger.The score between Meppen and Wurzburger is 1-0
Popular Countries
England France Germany Greece Italy Spain
Countries
Albania Algeria Andorra Angola Argentina Armenia Australia Austria Azerbaijan Bahrain Βangladesh Belarus Belgium Benin Bermuda Bolivia Bosnia-Herzegovina Botswana Brazil Bulgaria Burkina Faso Burundi Cameroon Canada Cape Verde Central African Republic Chile China Colombia Costa Rica Croatia Cyprus Czech Republic Denmark Dr Congo Ecuador Egypt El Salvador England Estonia Ethiopia Faroe Islands Finland France Gabon Georgia Germany Ghana Gibraltar Greece Guatemala Guinea Haiti Honduras Hong Kong Hungary Iceland India Indonesia Iran Iraq Ireland Israel Italy Ivory Coast Jamaica Japan Jordan Kazakhstan Kenya Kossovo Kuwait Kyrgyzstan Latvia Lesotho Liberia Libya Libya Liechtenstein Lithuania Luxembourg Malawi Malaysia Mali Malta Mauritania Mauritius Mexico Moldavia Montenegro Morocco Mozambique Myanmar N. Ireland Namibia Netherlands New Zealand Nicaragua Niger Nigeria Norway Oman Pakistan Panama Paraguay Peru Philippines Poland Portugal Qatar Republic of Congo Romania Russia Rwanda San Marino Saudi Arabia Scotland Senegal Serbia Seychelles Sierra Leone Singapore Skopje Slovakia Slovenia Somalia South Africa South Korea Spain Sudan Swaziland Sweden Switzerland Syria Tajikistan Tanzania Thailand Togo Trinidad and Tobago Tunisia Turkey Turkmenistan Uganda Ukraine Uruguay U.A.E. USA Uzbekistan Venezuela Vietnam Wales Yemen Zambia Zimbabwe European Cups Asian Cups Africa Cups South America North & Central America Australia - Oceania Friendly Games World Cup World

Live scores: Your number one choice for live scores

Latvia - Football - Virsliga
24/07 16:00 Varaviksne Liepaja Riga FC
24/07 14:30 Ventspils Metta-Lu
16/07 16:00 Varaviksne Liepaja 0-1 (0-0) Metta-Lu
16/07 14:00 Jelgava 1-1 (1-1) Rigas Futbola skola
22/06 16:30 Riga FC 1-0 (1-0) Jelgava
22/06 16:00 Spartaks Jurmala 1-1 (1-1) Varaviksne Liepaja
22/06 14:30 Rigas Futbola skola 4-2 (1-1) Ventspils
18/06 16:00 Varaviksne Liepaja 1-0 (1-0) Ventspils
17/06 16:00 Jelgava 2-0 (1-0) Metta-Lu
17/06 14:00 Riga FC 3-0 (2-0) Rigas Futbola skola
16/06 16:00 Babite 0-1 (0-1) Spartaks Jurmala
03/06 13:00 Rigas Futbola skola 2-0 (0-0) Varaviksne Liepaja
02/06 16:30 Ventspils 1-0 (0-0) Babite
02/06 16:30 Metta-Lu 0-0 (0-0) Riga FC
02/06 14:30 Spartaks Jurmala 1-1 (0-0) Jelgava
28/05 14:00 Rigas Futbola skola 3-2 (1-2) Metta-Lu
27/05 15:00 Riga FC 1-1 (0-1) Spartaks Jurmala
27/05 13:00 Jelgava 1-0 (1-0) Ventspils
26/05 16:00 Babite 1-2 (0-0) Varaviksne Liepaja
21/05 15:00 Varaviksne Liepaja 3-0 (1-0) Jelgava
Latvia - Football - Cup
10/07 15:00 Daugava 0-1 (0-0) Varaviksne Liepaja
09/07 15:00 Jekabpils SC 0-8 (0-4) Jelgava
09/07 13:00 Preilu 0-5 (0-3) Riga FC
09/07 11:00 Monarhs 1-9 (1-3) Ventspils
08/07 15:00 Valmiera 0-3 (0-2) Metta-Lu
08/07 13:00 Karosta Babite
07/07 16:00 Grobina 0-2 (0-1) Spartaks Jurmala
02/07 13:00 Monarhs 12-0 (4-0) JFC Dobele
02/07 13:00 Preilu 6-0 (2-0) Plavinas
01/07 15:30 Valmiera RTU
01/07 15:00 Karosta Talsu-Laidze
01/07 15:00 Fk Jurnieks Riga 2-5 (1-3) Jekabpils SC
01/07 13:00 Nikers AFA Olaine
01/07 12:00 Rezeknes 0-2 (0-0) Daugava
26/06 16:00 Upesciems 0-0 AFA Olaine
25/06 17:45 Traktos-Alberts 0-6 (0-4) Preilu
25/06 14:00 RTU 6-1 (2-1) Ogre
25/06 13:00 Monarhs 6-1 (0-0) Balvu
22/06 16:00 Lielupe Jekabpils SC
22/06 16:00 Ogres Novada Sporta Centrs 0-3 (0-0) Rezeknes
20/06 16:00 Valmiera Priekuli
19/06 16:30 Fk Jurnieks Riga 0-0 BFK Salaspils
19/06 16:00 Daugava 0-0 Alberts
19/06 16:00 Bebri 0-0 FK Smiltene
19/06 16:00 Tukums 2000/TSS 0-0 JFC Dobele
19/06 16:00 Talsu-Laidze 0-0 Auda
18/06 13:00 Gulbene FB Karosta
18/06 13:00 Plavinas Aliance
12/06 13:00 Nikers Saldus-Brocenu
11/06 14:00 Nikers 0-0 Super Nova
11/06 11:00 Caramba 4-5 (2-2) Grobina
05/06 16:30 Alberts Monarhs
05/06 16:30 Upesciems 2-0 (1-0) New Project
04/06 16:00 Traktos-Alberts Salaspils FC
04/06 14:00 Salacgriva Ogres Novada Sporta Centrs
04/06 13:30 Bauskas Gulbene FB
04/06 12:00 Nica FC 0-1 (0-1) Caramba
03/06 15:00 Balvu Limbazi
02/06 17:00 Talsu-Laidze 3-1 (1-1) Roja - Kolka
02/06 16:00 JFC Dobele 1-0 (1-0) Ludzas SK
Free Livescores