Kick-off times are converted to your local PC time.
Speaker
  • 10:49 Goal for Karsiyaka.The score between Tuzlaspor and Karsiyaka is 1-1
  • 10:49 Goal for Zlate Moravce.The score between Sered and Zlate Moravce is 1-1
  • 10:46 Goal for Szigetszentmiklos.The score between Mtk hungaria and Szigetszentmiklos is 2-1
  • 10:46 Goal for Melbourne Victory.The score between Perth Glory and Melbourne Victory is 2-1
  • 10:45 Goal for Hong Kong.The score between Pegasus Juniors and Hong Kong is 0-3
  • 10:45 Goal for Trencin.The score between Liberec and Trencin is 2-1
  • 10:44 Goal for Zlin.The score between Olomouc and Zlin is 1-1
  • 10:44 Goal for Karsiyaka.The score between Tuzlaspor and Karsiyaka is 0-1
Popular Countries
England France Germany Greece Italy Spain
Countries
Bermuda Botswana Cameroon Central African Republic Ghana Haiti Jamaica Kyrgyzstan Myanmar Nicaragua Oman Rwanda Tanzania Trinidad and Tobago Turkmenistan Uzbekistan Albania Algeria Andorra Angola Argentina Armenia Australia Austria Azerbaijan Bahrain Βangladesh Belarus Belgium Benin Bolivia Bosnia-Herzegovina Brazil Bulgaria Burkina Faso Burundi Canada Cape Verde Chile China Colombia Costa Rica Croatia Cyprus Czech Republic Denmark Dr Congo Ecuador Egypt El Salvador England Estonia Ethiopia Faroe Islands Finland France Gabon Georgia Germany Gibraltar Greece Guatemala Guinea Honduras Hong Kong Hungary Iceland India Indonesia Iran Iraq Ireland Israel Italy Ivory Coast Japan Jordan Kazakhstan Kenya Kossovo Kuwait Latvia Lesotho Liberia Libya Libya Liechtenstein Lithuania Luxembourg Malawi Malaysia Mali Malta Mauritania Mauritius Mexico Moldavia Montenegro Morocco Mozambique N. Ireland Namibia Netherlands New Zealand Nigeria Norway Pakistan Panama Paraguay Peru Philippines Poland Portugal Qatar Republic of Congo Romania Russia San Marino Saudi Arabia Scotland Senegal Serbia Seychelles Sierra Leone Singapore Skopje Slovakia Slovenia Somalia South Africa South Korea Spain Sudan Swaziland Sweden Switzerland Syria Tajikistan Thailand Togo Tunisia Turkey Uganda Ukraine Uruguay U.A.E. USA Venezuela Vietnam Wales Yemen Zambia Zimbabwe European Cups Asian Cups Africa Cups South America North & Central America Australia - Oceania Friendly Games World Cup World

Live scores: Your number one choice for live scores

Dr Congo - Football - Super Ligue
04/01 13:30 Dibumba 0-0 AS New Soger
30/12 13:30 Makiso 0-0 Muungano
30/12 13:30 Dauphins Noirs 0-0 Nika
30/12 13:30 St Eloi Lupopo 0-0 Simba
30/12 13:30 Nkoyi Bilombe 0-0 Virunga
30/12 11:30 Capaco 0-0 Bukavu Dawa
30/12 11:30 AS New Soger 0-0 Ocean Pacifique
29/12 13:30 Groupe Bazano 0-0 Dibumba
29/12 13:30 Renaissance Aiglons 0-0 Dragons
28/12 13:30 Don Bosco 0-0 Sanga Balende
28/12 13:30 Vita Club 0-0 RCK
28/12 13:30 Veti 0-0 MK Etancheite
27/12 13:30 Motema Pembe 0-0 Shark XI
27/12 13:30 Simba 0-0 AS New Soger
27/12 13:30 Ndombe 0-0 Rojolu
26/12 13:30 Lubumbashi Sport 0-0 TP Mazembe Englebert
24/12 13:30 Shark XI 0-0 Vita Club
24/12 13:30 Nika 0-0 Nkoyi Bilombe
24/12 13:30 Sanga Balende 0-0 St Eloi Lupopo
24/12 13:30 Bukavu Dawa 0-0 Makiso
24/12 11:30 Ocean Pacifique 0-0 Groupe Bazano
23/12 13:30 Muungano 0-0 Dauphins Noirs
23/12 13:30 MK Etancheite 0-0 Renaissance Aiglons
23/12 13:30 Dibumba 0-0 Lubumbashi Sport
23/12 13:30 Virunga 0-0 Capaco
22/12 13:30 TP Mazembe Englebert 0-0 Don Bosco
22/12 13:30 Motema Pembe 0-0 Ndombe
22/12 11:30 Dragons 0-0 Rojolu
20/12 13:30 Sanga Balende 0-0 Simba
20/12 13:30 Veti 0-0 Shark XI
20/12 13:30 Renaissance Aiglons 0-0 RCK
19/12 13:30 Don Bosco 0-0 Dibumba
19/12 11:30 Lubumbashi Sport 0-0 Ocean Pacifique
18/12 13:30 Makiso 0-0 Virunga
18/12 13:30 Muungano 0-0 Nika
18/12 13:30 Capaco 0-0 Nkoyi Bilombe
18/12 13:30 Groupe Bazano 0-0 AS New Soger
18/12 13:30 Vita Club 0-0 Motema Pembe
18/12 13:30 Ndombe 0-0 Dragons
18/12 11:30 Dauphins Noirs 0-0 Bukavu Dawa
16/12 13:30 Shark XI 0-0 Renaissance Aiglons
16/12 13:30 St Eloi Lupopo 0-0 TP Mazembe Englebert
15/12 13:30 Motema Pembe Veti
15/12 13:30 Ocean Pacifique Don Bosco
14/12 13:30 Simba Groupe Bazano
14/12 13:30 Vita Club Ndombe
13/12 13:30 Dibumba St Eloi Lupopo
13/12 11:30 AS New Soger Lubumbashi Sport
12/12 13:30 TP Mazembe Englebert 1-2 (0-0) Sanga Balende
11/12 13:30 Nkoyi Bilombe Makiso
11/12 13:30 Veti Vita Club
11/12 13:30 Renaissance Aiglons Motema Pembe
11/12 13:30 Virunga Dauphins Noirs
11/12 13:30 Bukavu Dawa Muungano
10/12 13:30 Rojolu MK Etancheite
09/12 13:30 TP Mazembe Englebert 0-0 Simba
08/12 13:30 St Eloi Lupopo Ocean Pacifique
08/12 13:30 Sanga Balende Dibumba
08/12 13:30 MK Etancheite 1-1 (0-0) Dragons
08/12 11:30 Lubumbashi Sport Groupe Bazano
Free Livescores