Kick-off times are converted to your local PC time.
Speaker
  • 04:10 Goal for Excursionistas.The score between Laferrere and Excursionistas is 1-1
  • 03:00 Goal for Union Magdalena.The score between Cucuta and Union Magdalena is 3-2
  • 02:20 Goal for Union Magdalena.The score between Cucuta and Union Magdalena is 2-2
  • 02:00 Goal for San lorenzo.The score between Estudiantes and San lorenzo is 1-3
  • 01:50 Goal for Delfin.The score between Barcelona Guayaquil and Delfin is 1-1
  • 01:50 Goal for San lorenzo.The score between Estudiantes and San lorenzo is 1-2
  • 01:30 Goal for Union Magdalena.The score between Cucuta and Union Magdalena is 1-2
  • 01:30 Red card against Nueva chicago
Popular Countries
England France Germany Greece Italy Spain
Countries
Albania Algeria Andorra Angola Argentina Armenia Australia Austria Azerbaijan Bahrain Βangladesh Belarus Belgium Benin Bermuda Bolivia Bosnia-Herzegovina Botswana Brazil Bulgaria Burkina Faso Burundi Cameroon Canada Cape Verde Central African Republic Chile China Colombia Costa Rica Croatia Cyprus Czech Republic Denmark Dr Congo Ecuador Egypt El Salvador England Estonia Ethiopia Faroe Islands Finland France Gabon Georgia Germany Ghana Gibraltar Greece Guatemala Guinea Haiti Honduras Hong Kong Hungary Iceland India Indonesia Iran Iraq Ireland Israel Italy Ivory Coast Jamaica Japan Jordan Kazakhstan Kenya Kossovo Kuwait Kyrgyzstan Latvia Lesotho Liberia Libya Libya Liechtenstein Lithuania Luxembourg Malawi Malaysia Mali Malta Mauritania Mauritius Mexico Moldavia Montenegro Morocco Mozambique Myanmar N. Ireland Namibia Netherlands New Zealand Nicaragua Niger Nigeria Norway Oman Pakistan Panama Paraguay Peru Philippines Poland Portugal Qatar Republic of Congo Romania Russia Rwanda San Marino Saudi Arabia Scotland Senegal Serbia Seychelles Sierra Leone Singapore Skopje Slovakia Slovenia Somalia South Africa South Korea Spain Sudan Swaziland Sweden Switzerland Syria Tajikistan Tanzania Thailand Togo Trinidad and Tobago Tunisia Turkey Turkmenistan Uganda Ukraine Uruguay U.A.E. USA Uzbekistan Venezuela Vietnam Wales Yemen Zambia Zimbabwe European Cups Asian Cups Africa Cups South America North & Central America Australia - Oceania Friendly Games World Cup World

Live scores: Your number one choice for live scores

Belarus - Football - Premier
01/10 15:00 Torpedo Gorodeya
01/10 13:00 Dinamo minsk Bate borisov
01/10 11:00 Slutsk Shakhter Soligorsk
30/09 15:00 Dnepr Minsk FC
30/09 14:00 Krumkachy Neman
30/09 12:00 Naftan Gomel
29/09 17:30 Isloch Minsk Slavia Mozyr
29/09 15:30 Vitebsk Dynamo Brest
24/09 15:00 Neman 0-1 (0-1) Torpedo
24/09 14:00 Gorodeya 2-0 (0-0) Naftan
24/09 13:00 Minsk FC 0-0 (0-0) Vitebsk
24/09 12:00 Slavia Mozyr 3-1 (0-0) Krumkachy
23/09 16:00 Shakhter Soligorsk 4-0 (1-0) Isloch Minsk
23/09 15:00 Bate borisov 6-0 (2-0) Slutsk
22/09 17:45 Dynamo Brest 1-0 (0-0) Dinamo minsk
22/09 16:00 Gomel 0-0 (0-0) Dnepr
18/09 16:45 Isloch Minsk 0-2 (0-1) Bate borisov
17/09 14:00 Slavia Mozyr 0-3 (0-2) Shakhter Soligorsk
17/09 13:00 Slutsk 1-0 (0-0) Dinamo Brest
17/09 12:00 Naftan 3-2 (1-1) Neman
16/09 16:00 Dnepr 2-2 (1-0) Gorodeya
16/09 15:00 Vitebsk 1-0 (0-0) Gomel
16/09 14:00 Krumkachy 0-3 (0-2) Torpedo
16/09 12:00 Dinamo minsk 1-0 (0-0) Minsk FC
11/09 16:00 Neman 2-0 (0-0) Dnepr
11/09 15:00 Torpedo 1-1 (0-0) Naftan
10/09 17:00 Dynamo Brest 4-1 (2-0) Isloch Minsk
10/09 15:00 Gorodeya 3-2 (0-0) Vitebsk
10/09 13:00 Minsk FC 1-1 (1-1) Slutsk
09/09 16:00 Bate borisov 2-0 (1-0) Slavia Mozyr
09/09 13:30 Shakhter Soligorsk 2-0 (2-0) Krumkachy
08/09 16:00 Gomel 0-1 (0-0) Dinamo minsk
Belarus - Football - Pershaya Liga
30/09 15:00 Volna Pinsk Torpedo Minsk
30/09 15:00 Baranovichi Osipovici
30/09 15:00 Khimik Svetlogorsk Lokomotiv Gomel
30/09 15:00 Smorgon Belshina
30/09 15:00 Granit Mikashevichi FC Slonim
30/09 15:00 Orsha Smolevichi STI
30/09 15:00 FK Neman Agro Luch Minsk
23/09 14:00 Luch Minsk 1-0 (0-0) Granit Mikashevichi
23/09 13:30 Torpedo Minsk 0-1 (0-1) Khimik Svetlogorsk
23/09 13:00 Belshina 0-3 (0-1) Baranovichi
23/09 13:00 Lida 0-1 (0-0) Volna Pinsk
23/09 13:00 FC Slonim 1-4 (0-3) Orsha
23/09 13:00 Smolevichi STI 0-1 (0-1) Smorgon
23/09 13:00 FK Neman Agro 1-2 (1-2) Lokomotiv Gomel
17/09 13:00 Khimik Svetlogorsk 1-1 (0-0) Lida
16/09 14:00 Volna Pinsk 4-1 (2-0) Osipovici
16/09 14:00 Orsha 1-2 (1-0) Luch Minsk
16/09 13:30 Lokomotiv Gomel 0-3 (0-1) Torpedo Minsk
16/09 13:00 Baranovichi 0-1 (0-0) Smolevichi STI
16/09 13:00 FK Neman Agro 0-5 (0-2) Granit Mikashevichi
16/09 12:30 Smorgon 8-0 (2-0) FC Slonim
09/09 14:30 Luch Minsk 1-1 (0-0) Smorgon
09/09 14:00 Belshina 4-0 (0-0) Volna Pinsk
09/09 14:00 Osipovici 1-1 (0-0) Khimik Svetlogorsk
09/09 14:00 FC Slonim 3-3 (0-0) Baranovichi
09/09 14:00 Torpedo Minsk 5-0 (0-0) FK Neman Agro
09/09 13:00 Granit Mikashevichi 0-1 (0-0) Orsha
08/09 14:15 Lida 1-2 (1-1) Lokomotiv Gomel
Free Livescores